Echipa de fotbal feminin Carmen a făcut astăzi o vizită la Primăria Giurgiu

Echipa de fotbal feminin Carmen a făcut astăzi o vizită la Primăria Giurgiu, unde s-a întâlnit cu primarul Adrian Anghelescu, viceprimarul Marian Damian și directorul Clubului Dunărea, Mirel Marin.
Fetele nu au venit cu mâna goală, ci au oferit câte un tricou semnat și înrămat, dar și pliante care anunță tombola următorului meci.
După ce a pus la bătaie o mașină decapotabilă câștigată de un suporter de numai 12 ani, pentru meciul de duminică, conducerea clubului organizează o tombolă cu trei premii, respectiv: un Iphone 14, o trotinetă electrică și o bicicletă.
Partida de duminică, 14 mai, va avea loc acasă, pe Stadionul Marin Anastasovici, împotriva echipei Olimpia Cluj și va fi difuzată pe Pro Arena, începând cu ora 13.00.

Ultima modificare: 12.05.2023 – 17:59 de către Administrator

Anteriorul Anunț licitație